Annons

Redaktionen

Vår kundtjänst når du här
 

Jonas Mattsson, chefredaktör och ansvarig utgivare, kanslichef/vd, 070-691 67 46, jonas.mattsson@fof.se

Marie Alpman, teknikredaktör, marie.alpman@fof.se

Anna Davour, astronomi och fysik-redaktör, anna.davour@fof.se

Jesper Nyström, biologi och miljö-redaktör (tjänstledig)

Per Snaprud, medicinredaktör och forskarredaktör, per.snaprud@fof.se

Sara Peterssohn, webbredaktör, sara.peterssohn@fof.se

Anders Nilsson, frågor & svar-redaktör, anders.nilsson@fof.se

Johan Jarnestad, infografik, johan.jarnestad@fof.se

Anna Lundin & Erik Westin, art direction (Content innovation)

Pär Dalhielm, digitalt ansvarig, par.dalhielm@fof.se
 

Barbro Jonsson, ekonomiansvarig, barbro.jonsson@fof.se

Eva Bergström, marknadschef, eva.bergstrom@fof.se

Patric Vedin, annonser, 070-542 96 93, patric.vedin@fof.se